• banner1
  • banner2
  • banner3

за нас

Убав светлина технологија копродукции, ООД.  е изградена 2015 година и се наоѓа во Shenzhen.Weare фокус на снабдување видови на затворен преносни светилки за нашите customers.Justafter една година, ние успешно да се добие доверба и висина пофалби withexcellent квалитет и краен price.Our клиенти купувачи не се само во ChinaMainland, но исто така и во Европа, Америка и во Југоисточна Asia.Most на ourcustomers имаат развиено уште посилна врска, од обичните businesspartner со бизнис стратегија партнер. Со цел да се сретне со нашиот customersrequirements, изградивме нашиот брат светлината фабрички Grand Champ LightingTechnology Co, Ltd Huizhou на. На овој начин, нашите производи со повеќе completiveprices и производи се движат се збогатени, Од LED драјвер за LED светилки, од lampparts да се заврши lamps.We се снабдувач на САД Таргет, Walmart и БББ.

Во 2017 година, во согласност со барањата manycustomers, ние сме студија и да ги прифатат mail orders.As на lineshopping не бидат добредојдени само во Кина, но исто така и во целиот производи world.Nowour се успешно продаден на Амазон и Taobao, TMall.COM И  JD .COM  со нашиот добар квалитет и цени, especiallyour мал пакет се поздрави од страна на нашите клиенти.

Најубаво светло, тоа е yourgoodly Одбери и направете ја вашата светлина биде добро!

нашите производи

ИНФОРМАТОР

добро
WhatsApp Онлајн Chat!