Black Gold Floor Lamp,Adjustable Head | Goodly Light-GL-FLM120 factory and suppliers | Goodly

Black Gold Floor Lamp,Adjustable Head | Goodly Light-GL-FLM120

Краток опис:

прилагодлива глава и столб, слободно стоечко светло со тешка подлога, лесно се вклопува во индустриски, фарма, рустикален декор


 • ФОБ Цена: Дознај ја цената
 • MOQ: 100 парчиња
 • Трговија Услови: EXW-фабрика, ФОБ Шенжен
 • Начин на плаќање: : T / T, L / C,
 • детали за производот

  Нашиот фабрички приказ

  Тагови производ

  Индустриска метална подна ламба, ламба за подот од црна метал, ламба за читање на рустикални фарми, светилка за затворен столб што може да се прилагоди

  Црна и златна подна ламба
  Точка бр GL-FLM120
  Произведено од Гранд Шампион
  Продадено од Добро светло
  Големина на сенка ∅9 "
  Големина на основата ∅11 "* 1,5"
  Светилка на височина 65,5 "(прилагодлив)
  Боја на сенки Црно и злато
  Боја на каросеријата Црно и злато
  Материјали метал
  Тип на прекинувач Ротационен прекинувач
  Задолжително задолжително Да
  Категорија Светилки на подот

  Оваа прекрасна  метал кат светилка  дизајнирана од   Goodly light.

  Оваа црна метална подна лампа е одличен додаток во вашата соба. Се одликува со абажури за регулирање од 180 °, двојно како ламба за факел, оваа ламба може да ја концентрира светлината надолу за читање и нагоре на таванот што ги осветлува темните агли. И, исто така, доаѓа со столб со ламби за прилагодување од 58-65 инчи. Тешката пондерирана метална основа ја обезбедува нејзината стабилност. Не треба да се грижите дека ќе бидат прегазени од деца или домашни миленици.

  Црна и златна подна ламба 2
  Црна и златна подна ламба 3
  Црна и златна подна ламба 4
  Црна и златна подна ламба 5
  Црна и златна подна ламба 6
  Црна и златна подна ламба 8
  Црна и златна подна ламба 7

  Луѓето исто така прашуваат

  Совесни совети


 • Претходно:
 • Следно:

 •  

  通用 描述 图片 1

  通用 描述 图片 2

  通用 描述 图片 3.

  专利 证书 & 质量 管理 体系

 • WhatsApp Онлајн Chat!