Рок кат светилка

Рок кат светилка

Подните ламби во Goodly Light се изработени од високо квалитетни дрвени и пластични материјали. Со модерен и минималистички дизајн, оваа подна ламба за чување полица за организирање на etagere одговара добро со многу декоративни стилови, вклучително и од средината на векот, модерна, рустикална и така натаму.

Функционирајте полици со 3 нивоа и прекинувач со ланец за влечење, нагласен со метална топчеста лесна употреба, светилка за подни ламби за полици е специјално дизајнирана за дневна соба, спална соба или канцеларија. Не само што се користи како светилка, и се удвојува како тристепена полица, нудејќи совршено место за прикажување на вашите книги, вазни или рамки за слики.

Слаба и висока, оваа подна лампа е одлична аголна ламба и ќе изгледа одлично покрај вашата фотелја, софа или кое било друго парче мебел во вашиот дом.

Боите можат да се прилагодат, вклучувајќи црна, кафеава, бела, орев, кафе. LED сијалицата не е вклучена.

WhatsApp Онлајн Chat!