Black Gold Floor Lamp,Adjustable Head | Goodly Light-GL-FLM120 factory and suppliers | Goodly

Black Gold Floor Lamp,Adjustable Head | Goodly Light-GL-FLM120

Përshkrim i shkurtër:

koka dhe shtylla e rregullueshme, drita e lirë në këmbë me bazën e rëndë, përshtatet lehtësisht në dekore industriale, shtëpi në fermë, fshatar


 • FOB Çmimi: Mëso çmimin
 • MOQ: 100 copë
 • Kushtet e Tregtisë: EXW-fabrikës, FOB Shenzhen
 • Termat pagesës: : T / T, L / C,
 • Detail Product

  Pamja jonë e fabrikës

  Produkt Tags

  Llambë industriale e dyshemesë metalike, llambë e zezë dyshemeje metali, llambë leximi në fshatar në fermë, llambë e rregullueshme me shtyllë e brendshme me lartësi

  Llambë dyshemeje e zezë dhe e artë
  Pika Nr GL-FLM120
  Prodhuar nga Kampioni i Madh
  Shitur nga Dritë mirë
  Madhësia e hijes 9 "
  Madhësia e bazës ∅11 "* 1.5"
  Lartësia e llambës 65,5 "(e rregullueshme)
  Ngjyra e hijes E zezë dhe e artë
  Ngjyra e trupit E zezë dhe e artë
  Materiale Metal
  Lloji i kaloni Ndërprerës rrotullues
  Kërkohet me ngulm po
  kategori Llambat e katit

  Kjo llambadar metalike  projektuar nga   Goodly drit.

  Kjo llambë dyshemeje prej metali të zi është një shtesë e shkëlqyeshme për dhomën tuaj. Përmban një abazhur të rregullueshme 180 °, dyfishon si llambë pishtari, kjo llambë mund të përqendrojë dritën poshtë për leximin dhe lart tavanin që ndriçon qoshet e errëta. Dhe gjithashtu vjen me një shtyllë llambash të rregullueshme 58-65 inç. Baza metalike me peshë të rëndë siguron qëndrueshmërinë e saj. Ju nuk keni nevojë të shqetësoheni se do të rrëzohen nga fëmijët ose kafshët shtëpiake.

  Llambë dyshemeje e zezë dhe e artë 2
  Llambë dyshemeje e zezë dhe e artë 3
  Llambë dyshemeje e zezë dhe e artë 4
  Llambë dyshemeje e zezë dhe e artë 5
  Llambë dyshemeje e zezë dhe e artë 6
  Llambë dyshemeje e zezë dhe e artë 8
  Llambë dyshemeje e zezë dhe e artë 7

  Njerëzit gjithashtu pyesin

  Këshilla për DIY


 • Previous:
 • Next:

 •  

  通用 描述 图片 1

  通用 描述 图片 2

  通用 描述 图片 3.

  专利 证书 & 质量 管理 体系 证书

 • WhatsApp Online Chat!