Pyetjet e shpeshta

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A mund të ketë një mënyrë mostër për këtë llambadar trekëmbësh?

Po, ne mirëpresim mënyrë mostër për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.

Po në lidhje me kohën të çojnë?

Mostra ka nevojë për 15-20 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 55-65 ditë sasia e rendit më shumë se

A keni ndonjë kufi moq për këtë llambë?

Low moq, 100pc për kontrollin e mostrës është në dispozicion

Si mund të anijeve të mallrave dhe sa kohë duhet për të arritur?

Zakonisht ne anije nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Kjo zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Airline dhe të anijeve në det edhe fakultative.

Si për të vazhduar një urdhër për këtë llambë?

Së pari le të na tregoni kërkesat tuaja apo aplikimit.

Së dyti ne japin kuotën e tyre në bazë të kërkesave tuaja ose sugjerimeve tona.

Së treti klienti konfirmon depozitë mostrave dhe vende për qëllim formale.

Së katërti Ne organizojmë prodhimin.

A është në rregull për të printuar logon time në produkt?

Po. Ju lutem na informoni formalisht para prodhimit tonë dhe për të konfirmuar e projektimit në radhë të parë të bazuar në mostrën tonë.

A ju ofrojnë garanci për produktet?

Po, ne ofrojmë 1 vjet garanci për produktet tona.

Si të merren me të meta?

Së pari, produktet tona janë të prodhuara në sistemin e kontrollit të rreptë të cilësisë dhe shkalla e dëmtuar do të jetë më pak

se 3%.

Së dyti, gjatë periudhës së garancisë, ne do të dërgojë dritat e reja me qëllim të ri për sasi të vogla. për

Produktet e dëmtuar grumbull, ne do të riparimin e tyre dhe resend e tyre për ju, ose ne mund të diskutuar zgjidhje duke përfshirë ri-thirrje në bazë të situatës reale.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat!