Raft Kati llambë

Raft Kati llambë

Llambat e dyshemesë në Goodly Light janë bërë prej druri dhe materialeve plastike me cilësi të lartë. Me një dizajn modern dhe minimalist, kjo llambë dyshemeje në raftin e magazinimit të organizatorit etagere përputhet mirë me shumë stile dekorative, duke përfshirë mesin e shekullit, moderne, fshatar etj.

Karakteristikoni raftet e niveleve 3 dhe një çelës zinxhiri tërheqës të theksuar me top metalik, llamba e llambës së dyshemesë është e krijuar posaçërisht për dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit ose zyrën. Jo vetëm që përdoret si llambë, dhe dyfishohet si një raft me tre nivele, duke ofruar vendin e përsosur për të shfaqur librat, vazot ose kornizat tuaja.

I dobët dhe i gjatë, kjo llambë dyshemeje është një llambë e shkëlqyeshme qoshe dhe do të duket shumë mirë pranë kolltukut, divanit ose ndonjë orendi tjetër në shtëpinë tuaj.

Ngjyrat mund të personalizohen, duke përfshirë të zezën, kafe, të bardhë, arrë, kafe. Llamba LED nuk është e përfshirë.

WhatsApp Online Chat!