Lamp with USB Port,Wood Shelf Floor Lamp for Living Rooms & Bedrooms | Goodly Light-GL-FLWS007-USB factory and suppliers | Goodly

Llambë me Portë USB, Llambë dyshemeje në raftin e drurit për dhomat e ndenjes dhe dhomat e gjumit | Mirë Drita-GL-FLWS007-USB

Përshkrim i shkurtër:

tower floor lamp with shelf built in design,2 fast-charging USB ports and a power outlet,3 storage shelves


 • FOB Çmimi: Mëso çmimin
 • MOQ: 100 copë
 • Kushtet e Tregtisë: EXW-fabrikës, FOB Shenzhen
 • Termat pagesës: : T / T, L / C,
 • Detail Product

  Pamja jonë e fabrikës

  Produkt Tags

  Wood Shelf Floor Lamp for Living Rooms & Bedrooms - USB Ports & Electric Outlet - Modern Standing Light with Display Shelves

  shelf floor lamp with usb1
  Pika Nr GL-FLWS007-USB
  Prodhuar nga Kampioni i Madh
  Shitur nga Dritë mirë
  Mbi madhësinë 26cm * 26cm * 158.5cm
  Madhësia e hijes 8,5 "Dia. X 14,5" H
  Madhësia e bazës 26cm*26cm
  Ngjyrë Bardhë / e zezë / Wanult / kafe / Natyrore
  Materiale Pëlhurë & MDF
  Kërkohet me ngulm po
  kategori Llambat e katit

  Kjo llambë dyshemeje rafti designed by  Goodly drit.

  Compared to previous shelf floor lamp, this floor lamp has 2 fast-charging USB ports,which conveniently recharge your mobile devices including iphone,ipad or  Android devices.And the shelf features a electric outlet to charge a laptop, tablet. With 3 shelves built in,it also a perfect spot for displaying your book,photo frame and other items.This multifunctional and contemporary light suits living room,bedroom or offices.

  Check out our small shelf lamps if you think it is exactly what you are looking for!

  shelf floor lamp with usb-application1
  shelf floor lamp with usb-application2
  shelf floor lamp with usb-details1
  shelf floor lamp with usb-details2
  shelf floor lamp with usb-details3

 • Previous:
 • Next:

 •  

  通用 描述 图片 1

  通用 描述 图片 2

  通用 描述 图片 3.

  专利 证书 & 质量 管理 体系 证书

 • WhatsApp Online Chat!