Wood Tabela llambë

Bleni llambat e tavolinës prej druri dhe tavolinës nga diapazoni ynë i Ndriçimit në Dritat e Bukura.
Tavolina prej druri dhe llambat e tryezës janë gjithnjë e më të popullarizuara për shkak të opsioneve të shumta të stilit që ato ofrojnë.
Llamba tavoline druri në fshatar, mes të shekullit, bashkëkohore, të thjeshtë, të freskët, krijuese dhe me stil. Ngjyra të ndryshme si e bardha, kafeja, arra dhe e zeza në dispozicion.
Llambat tona të tryezës prej druri vijnë në një larmi të teksteve. Zgjidhni midis drurit të pikturuar, përfundimit antik prej bronzi, bazës metalike ose një hije xhami.
Të gjithë llambat e tryezës prej druri të punuar me dorë kanë një dizajn unik, ato mund të shfaqen në bazë trekëmbëshi ose në një hije të vogël pëlhure të rrumbullakët.
Si një lloj dritë dekorative në shtëpi, llamba e tryezës prej druri shton stilin e hapësirës dhe i përshtaten dekorit më modern dhe retro.
Goodly Light është një fabrikë profesionale ndriçimi e vendosur në Kinë më shumë se 7 vjet. Ne kemi projektuar dhe prodhuar një larmi tavoline prej druri dhe llambat e tryezës. Ne mund të prodhojmë llamba bazuar në kërkesat tuaja dhe ne ofrojmë shërbime OEM / ODE.
Po kërkoni një llambë tavoline prej druri me cilësi të lartë? Gjeni tuajat në Goodly Light tani!

WhatsApp Online Chat!