Дрво Табела светилки

Купувајте за дрвени столни ламби и столни ламби од нашиот опсег на осветлување на Goodly Lights.
Дрвена работна маса и столни ламби се повеќе популарни поради повеќекратните опции за стилот што ги даваат.
Дрвени столни ламби во рустикален, среден век, современи, едноставни, кул, креативни и стилски. Различна боја како бела, кафе, орев и црна на располагање.
Нашите дрвени столни ламби имаат различни текстури. Изберете од обоено дрво, антички месинг, метална основа или стаклена нијанса.
Сите рачно изработени дрвени столни ламби имаат уникатен дизајн, тие можат да се појават во основа на статив или мала кружна сенка на ткаенина.
Како еден вид домашно украсно светло, дрвената ламба за на маса додава стилски допир на просторот и одговара на повеќето модерни и ретро декори.
Goodly Light е професионална фабрика за осветлување лоцирана во Кина повеќе од 7 години. Дизајниравме и произведовме различни дрвени работни ламби и столни ламби. Ние можеме да произведуваме ламби врз основа на вашите барања и нудиме услуги за OEM / ODE.
Барате висококвалитетна дрвена столна ламба? Најдете ги вашите во Goodly Light сега!

WhatsApp Онлајн Chat!