Контактирајте не

Убав светлина технологија копродукции, ООД

адреса

Град Ксинсу, град Хуижоу, Гуангдонг, Кина

Е-пошта

georgexie@goodlylight-tech.com

телефон

86-15016056498

часа

Понеделник-сабота: од 9 до 18 часот

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!