Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Може ли да добијам примерок цел за оваа статив кат светилка?

Да, ние го поздравуваме примерокот со цел да се тестира и да се провери квалитетот. Мешан примероци се прифатливи.

Што е со олово време?

Примерокот треба 15-20 дена, масовно производство на време треба 55-65 дена количина цел повеќе од

Дали имате било какви MOQ граница за оваа светилка?

Ниска MOQ, 100pc за примерок проверка е достапен

Како го брод на стоките и колку време е потребно за да се дојде?

Ние обично брод од страна на ДХЛ, УПС, FedEx или ТНТ. Тоа обично трае 3-5 дена да пристигнат. Воздухопловни и поморски транспорт, исто така, по желба.

Како да постапите со цел за оваа светилка?

Прво ги споделите со нас вашите барања или апликација.

Второ Цитираме во зависност од вашите барања или нашите предлози.

Трето клиентите потврдува примероци и места депозит за официјалниот редослед.

Четврто Ние организираме производството.

Дали е во ред да се печати мојот логото на производот?

Да. Ве молиме да не информирате формално пред нашето производство и потврди дизајнот прво врз основа на примерок.

Дали ви се нудат гаранција за производите?

Да, ние нудиме 1 години гаранција на нашите производи.

Како да се справи со погрешна?

Прво, нашите производи се произведени во строга контрола на квалитетот и неисправни стапка ќе биде помалку

од 3%.

Второ, за време на гарантниот период, ќе испрати нови светилки со нови со цел за мала количина. на

неисправни серија производи, ние ќе ги поправи и да им ја за вас или ние може да се разговара за решение, вклучувајќи повторно повик во согласност со реалната состојба.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!